GwiazdoSprytki – kapsułki dla mądrej główki!

Bardzo często nasze dzieci mają problemy z nauką - nie mogą się skupić, cały czas myślami są gdzie indziej i nie mają w ogóle ochoty się uczyć. Na dodatek, gdy już zaczną – przyswajanie wiedzy przychodzi im z trudem. Co robić, gdy nasi najmłodsi mają takie problemy? Jak możemy im pomóc?

Dobrym pomysłem jest wsparcie starań pociechy i pomoc w nauce. Wspólne odrabianie lekcji może przynieść wiele korzyści. Pomaga budować bliskie relacje z maluchem i sprawia, że dziecko lepiej sobie radzi z przyswajaniem wiedzy, co ma wpływ na jego postępy w szkole. Najmłodsi zazwyczaj lubią wspólną naukę, gdyż są to momenty, gdy rodzice poświęcają im 100% swojej uwagi, przez co mają ich na wyłączność. Wprowadzanie nawyku wspólnego, regularnego odrabiania lekcji od wczesnych lat pomoże dzieciom nauczyć się systematyczności i z pewnością zaowocuje w przyszłości.

GwiazdoSprytki też mogą wspomóc nasze starania, by maluch sprawniej przyswajał wiedzę. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 pozytywnie wpływają na rozwój mózgu dziecka oraz jego intelektu, pomagają w szybszym zdobywaniu wiedzy oraz lepszej koncentracji. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) także korzystnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową i aktywność układu sercowo-naczyniowego.

GwiazdoSprytki, żelatynowe kapsułki do żucia o smaku pomarańczowym, mogą pomóc zapewnić odpowiednią ilość DHA w diecie dziecka. Preparat ten produkowany jest z oleju z ryb, dzięki czemu zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Jedna kapsułka dostarcza dziennie 125 mg DHA. Podając dziecku GwiazdoSprytki dbamy nie tylko o jego rozwój intelektualny i emocjonalny, a także ruchowy. GwiazdoSprytki są bardzo chętnie przyjmowane przez najmłodszych ze względu na pyszny pomarańczowy smak i formę kapsułki możliwej do żucia.