Przysnack
Przysnack

Przysnack

Z myślą o tych, którzy poszukują ciekawego połączenia smaków w wygodnych w użyciu opakowaniach marka Lisner opracowała dwie nowe gamy produktów - PrzySnacki i Ryby łagodne w sosach. Ciekawe zestawienie śledzi atlantyckich z dodatkami oraz łagodnych, gotowanych ryb w sosach to doskonała alternatywa na szybkie zaspokojenie głodu, niezależnie od miejsca czy pory dnia. Niewielkie opakowanie na "jeden raz" oraz oryginalne smaki sprawią, że produkty doskonale sprawdzą się jako szybka, zdrowa przekąska w pracy czy na przyjęciu.

PrzySnack NOWOŚĆ!

  • PrzySnack śledzik po wiejsku
  • PrzySnack śledzik po kaszubsku
  • PrzySnackorientalny

to produkty bazujące na najwyższej jakości śledziach atlantyckich z dodatkiem kawałków warzyw oraz oleju roślinnego. Przysnacki będące połączeniem smaku śledzia atlantyckiego oraz odpowiednio dobranych przypraw i ziół stanowią alternatywę dla bardzo popularnych wśród polskich konsumentów koreczków śledziowych w oleju. Nowe produkty Lisner to doskonały pomysł na urozmaicenie menu podczas domowych przyjęć, spotkań z przyjaciółmi czy kolacji. Ułożenie kawałków śledzi w rzędzie pozwala na spożywanie ich bezpośrednio z opakowania co jest wygodnym rozwiązaniem w trakcie podróży, pikniku czy krótkiej przerwy. Przysnacki Lisner, to wyśmienita propozycja zarówno dla zabieganych jak i ceniących oryginalne smaki.

PrzySNACK śledzik po wiejsku z cebulką. Tradycyjne połączenie śledzia w zalewie olejowej z dodatkiem pietruszki oraz drobno posiekanej cebulki, która wyostrza smak potrawy.

Opakowanie: 125g
Cena detaliczna: 3,49 zł

PrzySNACK śledzik po kaszubsku z cebulką smażoną to klasyczny marynowany śledź w towarzystwie smażonej cebulki, dzięki której danie nabiera niepowtarzalnego aromatu oraz delikatnie słodkiego smaku.

Opakowanie: 125g
Cena detaliczna: 3,49 zł

dr inż. Anna Harton

Zakład dietetyki SGGW w Warszawie
Pytanie do eksperta
Partnerzy

Braki flash player !!!

O NAS | KONTAKT | REKLAMA
copyright © 2009 Inspirander Media Sp. z o.o.